Kierowca samochodu ciężarowego - kategoria C+E
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
EXPERTDELIVERY sp. z o.o.
8. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

W związku z rozwojem i rozbudową EXPERTDELIVERY SP. Z O. O. zaprasza wszystkich zainteresowanych do aplikowania na stanowisko Kierowcy międzynarodowego kat. C+E:

  • prowadzenie zespołu pojazdów: nowoczesny сiągnik EURO 6 + naczepa chłodnia

  • trasy międzynarodowe Ukraina - kraje Unii Europejskiej

  • system czasu pracy - do negocjacji (2 na 1, 3 na 1, i inne)

  • pojedyncza obsada

Zapraszamy do kontaktu !

Opis stanowiska
  • Realizacja zadań transportowych.
  • Kontrola wizualna ładunku.
  • Identyfikowanie i raportowanie uszkodzeń.
  • Nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem.
  • Zabezpieczanie ładunku.
  • Przestrzeganie przepisów drogowych i czasu pracy.
  • Utrzymywanie pojazdu w dobrym stanie technicznym.
  • Staranność w prowadzeniu dokumentacji transportowej.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E.
  • Karta do tachografu cyfrowego.
  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej.
  • Aktualne badania lekarskie i psychologiczne.
  • Ważny paszport.

Oferujemy
  • Wynagrodzenie 8700 PLN + premie.
  • Umowa o pracę.
  • Przyjazne środowisko pracy.
  • Serwis i naprawa pojazdów w autoryzowanych stacjach.

  • Praca Lublin
  • Kierowca Lublin
  • Specjalista ds. e-commerce Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584