Kierowca samochodu ciężarowego kat C+ E
  • Grudziądz
Grudziądz, Grudziądz, kujawsko-pomorskie, Polska
Jarex Sp.z.o.o
31. 8. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem firma JAREX Sp. z o.o.  poszukuje kandydatów na stanowisko Kierowca. Napędza Cię Energia Tworzenia i spełniasz poniższe oczekiwania? Dołącz do nas !!

Obowiązki

  • Dostarczanie materiałów na teren budowy
  • Transport po terenie budowy
  • Staranne rozmieszczanie i zabezpieczenie przewożonego towaru
  • Wspomaganie pracy przy załadowaniu i rozpakowaniu transportowanych materiałów
  • Prowadzenie dokumentacji przewozowej
  • Dbanie o czystość i stan techniczny powierzonego sprzętu
  • Dokonywanie drobnych napraw

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Aktualne badania psychotechniczne
  • Świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy
  • Doświadczenie min. 1 rok na stanowisku kierowcy kat. C+E
  • Rzetelność, terminowość i dyspozycyjność
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia HDS

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, zdobywania uprawnień (HDS, podnośniki koszowe)
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (dodatkowe premie, nagrody)
  • Samochód przypisany do kierowcy
  • Darmowe zakwaterowanie i ciepły posiłek
  • Zwrot kosztów podróży
  • Pracę na terenie Polski

  • Praca Grudziądz
  • Kat Grudziądz
  • Specjalista ds. e-commerce Grudziądz
  • Kierowca Grudziądz
  • Grudziądz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544