Kierowca samochodu ciężarowego kat. C - chłodnia
  • Oświęcim
Oświęcim, Oświęcim, Małopolskie, Polska
Rekeep
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Rekeep Polska to firma otwarta na różnorodność zatrudnienia
Poszukujemy pracowników, którzy dołączą do naszego zespołu na stanowisku Kierowca kat. C -
dostarczanie posiłków do szpitali
Miejsce pracy; Oświęcim
Godziny pracy: według grafiku, również w weekendy
Rozpoczęcie pracy: od 01 listopad 2024
Poszukujemy osób:
* Dyspozycyjnych
* Posiadających prawo jazdy kategorii "C" kod 95
* Posiadających kartę kierowcy oraz aktualne świadectwo kwalifikacji
* Posiadających ważną książeczkę sanepidu, praca przy żywności- warunek konieczny
* Wymagamy doświadczenia w kierowaniu pojazdem ciężarowym z chłodnią
* Wymagamy zaświadczenia o niekaralności
* Wymagamy umiejętność obsługi agregatu chłodniczego
* Odpowiedzialnych za powierzone auto służbowe
Obowiązki:
* Załadunek i rozładunek towaru u klienta
* Przewóz towarów zgodnie z wyznaczonym harmonogramem
* Dbanie o stan techniczny pojazdu
* Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów
Oferujemy:
* Stabilne zatrudnienie
* Umowę o pracę
* Przestrzeganie czasu pracy
* Nowoczesną flota pojazdów
* Auto dedykowane dla kierowcy
* Pracę w firmie, dla której ważny jest szacunek i etyka pracy
* Opiekę Medyczną oraz Ubezpieczenie na Życie
* Dofinansowanie do zajęć sportowych lub platformy edukacyjnej
* Terminowe wynagrodzenie
* Codzienne powroty do domu
Zapraszam do kontaktu: Mariusz 885*508*796
Administratorem Twoich danych osobowych będzie Rekeep Polska S. A. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Traktorowej 126/202, 91-204 Łódź. W sprawie przetwarzania Twoich danych osobowych możesz się skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. Administrator może przekazać Twoje dane osobowe do Spółki (Współadministratora), z którą współtworzy Grupę Kapitałową Rekeep Polska S.A. Przetwarzanie odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji i dążenia do zawarcia z Tobą umowy o pracy lub innej umowy cywilno - prawnej. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacyjnym. Pełne informacje związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności na stronie internetowej www.rekeep.pl

  • Praca Oświęcim
  • Kat Oświęcim
  • Kierowca Oświęcim
  • Oświęcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087