KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO C+E (O)
  • Gromnik
Gromnik, Tarnowska 32, 33-180 Gromnik, powiat: tarnowski, woj: małopolskie
Tadeusz Łazarek Firma Transportowo-Handlowa MET-TRANS
24. 8. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Przewóz materiałów budowlanych

Inne wymagania
Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, mile widziany staż pracy, prawo jazdy kat. C+E, uprawnienia do przewozu rzeczy. Istnieje możliwość przyuczenia.
Zakres obowiązków: przewóz materiałów sypkich.
Praca na terenie Małopolski od pon.-pt. w godz. 7.00-15.00 (do uzgodnienia).
Wynagrodzenie 4300 zł brutto (do uzgodnienia).
Kontakt: Firma Transportowo-Handlowa MET-TRANS Tadeusz Łazarek ul. Tarnowska 32, 33-180 Gromnik, wcześniejszy kontakt telefoniczny 603793211, 146514180

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
brak lub niepełne podstawowe

  • Praca Gromnik
  • Kierowca Gromnik
  • Gromnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567