Kierowca samochodu asenizacyjnego kat. B/C/C+E
  • Sierosław
wielkopolskie, Sierosław, Wielkopolskie, Polska
WCTRON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • dostarczanie i odbiór kabin sanitarnych;

  • serwisowanie toalet przenośnych;

  • kierowanie samochodem asenizacyjnym.

WYMAGANIA:
  • prawo jazdy kat B lub C/ C+E – WARUNEK KONIECZNY;

  • doświadczenie na stanowisku Kierowcy;

  • dyspozycyjność;

  • umiejętność planowania i organizacji pracy;

  • rzetelność, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu zadań.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie;

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • odzież firmową;

  • wsparcie psychologa firmowego;

  • platformę do nauki języków obcych;

  • prywatną opieka zdrowotna;

  • pakiet ubezpieczeń;

  • dofinansowania do wypoczynku.

  • Praca wielkopolskie
  • Kierowca wielkopolskie
  • Kat wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584