Kierowca Realizacji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
3N SOLUTIONS sp. z o.o.
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przewóz firmowych samochodów ciężarowych do wyznaczonych lokalizacji
  • Ochrona powierzonego ładunku przed uszkodzeniem, zniszczeniem lub zaginięciem
  • Prowadzenie dokumentacji przewozowej i jej rozliczenie po zakończeniu operacji transportowej
  • Nauczymy Cię i przeszkolimy w realizacji usług konserwacji szaf sterowniczych, urządzeń przemysłowych, czyszczenia wysokociśnieniowego

WYMAGANIA:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Kierowcy.
  • Prawo jazdy kategorii B,C
  • Gotowość do pracy w delegacji
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność samodzielnego realizowania zadań
  • Punktualność, dobra organizacja pracy
  • Kultura osobista oraz dbałość o jakość pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii C+E

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie : 5 100 zł netto (dodatkowo 20 zł/h za każdą przepracowaną godzinę na realizacji).
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie.
  • Pracę w delegacji z pełnym wyżywieniem, zakwaterowaniem na czas realizacji oraz transportem.
  • Przygotowanie i wdrożenie do pracy w miłej atmosferze wśród kompetentnych i doświadczonych pracowników.
  • Możliwość nauki oraz rozwoju osobistego (szkolenia, proces certyfikacji)
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Narzędzia do pracy z możliwością do prywatnego użytku (telefon)
  • Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia grupowego, karty MultiSport oraz opieki medycznej PZU Zdrowie

  • Praca Warszawa
  • Kierowca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648