Kierowca - pracownik produkcji
  • Sokołów Podlaski
Sokołów Podlaski, Sokołów Podlaski, Mazowieckie, Polska
PHU Topaz Sp. z o.o.
22. 8. 2024

Firma TOPAZdziałająca od 30 lat,wypracowała wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym rynku. TOPAZ to obecnieponad sto trzydzieści placówek (sklepów własnych i franczyzowych)w czterech województwach wschodniej, a także centralnej Polski.Nasza marka stale się rozwijai posiadamy równieżwłasne Centra Logistyczne, stacje benzynowe, punkty gastronomiczne TOP DRIVE, Browar Restauracyjny BROFAKTURA, budujemy galerie handlowe, inwestycje deweloperskie itd. Dysponujemy również Zakładem Rozbioru Drobiu oraz ciastkarnią NATALIA I SZYMON.

Aktualnie do naszej nowej Piekarni Sokołowskiej (ul. Ząbkowska 15A w Sokołowie Podlaskim) poszukujemy pracowników na stanowisko -Kierowca - pracownik produkcji

Twoje główne zadania:

  • kompletowanie pieczywa do wysyłki na sklepy
  • rozwożenie produktów piekarni do sklepów sieci Topaz
  • pakowanie asortymentu oraz współpraca z innymi pracownikami piekarni w zakresie prac produkcyjnych
  • dbałość o porządek i czystość w miejscu pracy

Oczekujemy od Ciebie:

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenia na podobnym stanowisku - kierowca/dostawca i/lub pracownik produkcyjny
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych
  • zaangażowania i sumienności w realizację przydzielonych zadań
  • dobrej organizacji pracy i umiejętności skutecznej współpracy w zespole

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę (lub umowę zlecenie - do ustalenia z wybranym kandydatem)
  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju zawodowego i stabilne zatrudnienie w firmie o mocnej pozycji na lokalnym rynku

  • Praca Sokołów Podlaski
  • Pracownik produkcji Sokołów Podlaski
  • Kierowca Sokołów Podlaski
  • Pracownik biurowy Sokołów Podlaski
  • Pracownik fizyczny Sokołów Podlaski
  • Sokołów Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584