Kierowca - Pracownik magazynu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Klient HRIC
27. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Kierowca - Pracownik magazynu (Mokotów)
Zakres obowiązków:
- dostawa oraz odbiór produkcji od kontrahentów
- kontrola i zarządzanie zasobami magazynowymi
- wykonywanie dokumentacji dotyczącej przyjęć i wydań towaru
- przygotowywanie i odbiór przesyłek oraz produktów
Oczekiwania:
- uczciwość i zaangażowanie
- odpowiedzialność i kultura osobista
- mile widziane doświadczenie magazynowe lub logistyczne
- prawo jazdy kat. B
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera
- co najmniej dobra znajomość programu magazynowego WAPRO lub podobnego
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się marce modowej
- realny wpływ na rozwój marek należących firmy
- umowę o pracę lub w innej w preferowanej przez Ciebie formie
- prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do zajęć sportowych
- atrakcyjne rabaty pracownicze

  • Praca Warszawa
  • Kierowca Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544