Kierowca - Pracownik gospodarczy
  • Suchy Las
Suchy Las, Suchy Las, wielkopolskie, Polska
Zakład Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu Sp. z o.o.
30. 5. 2024

Zakład Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu sp. z o.o. ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy:

Osoba ubiegająca się o stanowisko powinna spełnić następujące wymagania:

Niezbędne:

  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • odpowiedzialność.

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. C.

Zakres obowiązków:

  • zbieranie i wywóz odpadów komunalnych,
  • usuwanie i wywóz uszkodzonych drzew oraz złamanych konarów,
  • wykonywanie innych obowiązków,
  • sprzątanie ciągu pieszo-rowerowego,
  • mechaniczne zamiatanie,
  • obsługa systemu nawadniania,
  • obsługa maszyn i pojazdów w ramach posiadanych uprawnień,
  • wykonywanie usług zgodnie z umowami świadczącymi przez Spółkę,
  • wykonanie zleconych prac na terenie Składowiska,
  • interwencyjny odbiór odpadów Mobilnym Punktem Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • rozwój poprzez szkolenia,
  • rozbudowany pakiet socjalny w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • opiekę medyczną w LuxMed, Multisport & MultiLife,
  • parking,
  • szkolenia i kursy,
  • Multisport-dofinansowanie do zajęć sportowych,
  • LuxMed - prywatna opieka medyczna,
  • spotkania integracyjne,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wakacji dla dzieci,
  • dofinansowanie do świąt,
  • paczki świąteczne.

  • Praca Suchy Las
  • Kierowca Suchy Las
  • Pracownik produkcji Suchy Las
  • Pracownik biurowy Suchy Las
  • Pracownik fizyczny Suchy Las
  • Suchy Las - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696