KIEROWCA, PRACOWNIK FIZYCZNY
  • Krotoszyn
Krotoszyn, 63-714 Biadki, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
ZUPH "ROMIX" Roman Filipczak
16. 3. 2024
od 6 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. B
Zakres obowiązków: dowóz pracowników do pracy, montowanie nawierzchni torowych.
Praca w delegacji (teren całej Polski) od poniedziałku do piątku, pracodawca zapewnia w delegacji zakwaterowanie i wyżywienie, weekend wolny
okres próbny 3 m-ce z możliwością dalszej współpracy
oferta skierowana również dla obywateli Ukrainy

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
brak lub niepełne podstawowe

  • Praca Krotoszyn
  • Pracownik fizyczny Krotoszyn
  • Kierowca Krotoszyn
  • Pracownik produkcji Krotoszyn
  • Pracownik biurowy Krotoszyn
  • Krotoszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714