KIEROWCA POSZUKIWANY!
  • Świdnik
Świdnik, Świdnik, Lubelskie, Polska
FULLJOB
17. 9. 2024

Jazda Samochodem to Twoja pasja? Posiadasz doświadczenie w jeździe samochodami dostawczymi? Czujesz się dobrze za kierownicą? Lubisz wcześnie wstawać? Sprawdź się w roli Kierowcy! Aplikuj do nas.
Kierowca kat. B- dostawczy
Wynagrodzenie średnie miesięcznie brutto: 5500-7000 PLN
Okres próbny- 3 miesiące, następnie UMOWA O PRACĘ
PIEKARNIA ADAMPOL lider branży piekarniczej poszukuje dostawców pieczywa dla nowych tras na terenie województwa Lubelskiego!
Lokalizacja: Świdnik
Pooszukujemy osób na stanowisku: KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO
Zakres obowiązków:
• dostawa pieczywa i wyrobów świeżych do punktów handlowych
• pierwsze dostawy od 4:00
Oferujemy:
• pracę w pełnym wymiarze godzin
• przeszkolenie na stanowisku pracy
• stabilną pracę
• umowę o pracę po okresie próbnym
• elastyczny grafik
Wymagania:
• Wymagane doświadczenie jako kierowca samochodu dostawczego
• Bardzo dobre umiejętności w poruszaniu się samochodem dostawczym
KONTAKT: 503-819-671

  • Praca Świdnik
  • Kierowca Świdnica
  • Kierowca Świdnik
  • Świdnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584