Kierowca pomocy drogowej
  • Rumia
Rumia, Rumia, Pomorskie, Polska
Andrzej Kobierowski
20. 9. 2024

Miejsce pracy: Rumia

Twój zakres obowiązków

Praca która oferuje polega na obsługiwaniu pojazdów które:

Uległy wypadkowi

Uległy awarii podczas podróży/ na parkingu/ autostradzie/ w dowolnym innym losowym miejscu

Nie mogą się samodzielnie poruszać

Transportach tylko krajowych zarówno aut jak i innych pojazdów mechanicznych, maszyn oraz materiałów budowlanych

Kierowca będzie musiał samodzielnie dojechać na miejsce zdarzenia, zabezpieczyć je, zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz osobom na miejscu, i zachowując szczególną ostrożność załadować i rozładować pojazd nie powodując żadnych dodatkowych uszkodzeń

Nasze wymagania

Wymagam:

Doświadczenie na stanowisku kierowcy Pomocy Drogowej

Aktywne Prawo jazdy kat B, C

Karta kierowcy

Udokumentowane doświadczenie w poprzednich miejscach pracy

Elastyczność

Samodzielne podejmowanie decyzji I zarządzanie czasem

Umiejętności obsługiwania smartphone

Podstawowa znajomość zasad pracy pojazdów mechanicznych

Odpowiedzialne kierowanie pojazdem Specjalistycznym

Wysoka kultura osobista

Obsługa klientów w terenie

Wiek Dowolny

Najchętniej osoba posiadająca własną rodzinę

To oferujemy

Praca na cały etat lub dodatkowa/ grafik do ustalenia

Wynagrodzenie w zależności od ilości przepracowanych dni/nocy

O nas

Zlecenia będą przekazywane formą elektroniczną, więc sprawny telefon komórkowy i sprawna jego obsługa to podstawa, praca ze słuchawką bluetooth wskazana ale nie obowiązkowa.

Miejsce zamieszkania jest bardzo istotne w tej branży, bo nie trzeba siedzieć na bazie i patrzeć w sufit, czas wolny od zleceń można spędzać u siebie w domu. Baza firmy znajduje się w Rumii więc osoby chętne do pracy z tej lokalizacji będą rozpatrywane pierwszorzędnie.

Zapewniam odzież ochronna, kurtkę, rękawice.

Forma zatrudnienia:

Osoba na Własnej Działalności, Umowa zlecenia

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Andrzej Kobierowski z siedzibą w: Marszałka Józefa Piłsudskiego 73, 84-230 Rumia (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: akobierowski6@gmail.com.

  • Praca Rumia
  • Kierowca Rumia
  • Pomoc kuchenna Rumia
  • Rumia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045