Kierowca pomocy drogowej
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Andamel Daniel Pych
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • holowanie na terenie Warszawy ale też częste wyjazdy w Polskę (auta po kolizjach i awariach)
  • dbanie o powierzony sprzęt
  • proste naprawy na drodze (wymiana koła, żarówki, odpalenia)
  • wykonywanie zleceń otrzymanych SMS bądź aplikacją (nie szukamy zleceń na tzw. mieście)

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat C
  • Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego nauczę w krótkim czasie. Wystarczą jedynie chęci do pracy
  • znajomość topografii Warszawy i duże doświadczenie za kółkiem
  • dyspozycyjność i determinacja! (Około 10-12 godzin dziennie, dyżury 2 weekendy w miesiącu)
  • znajomość podstaw mechaniki
  • wysoka kultura osobista i cierpliwość do klientów
  • rzetelność, dokładność i bezwzględna uczciwość

To oferujemy

  • elastyczny grafik oraz formę zatrudnienia
  • pracę na nowoczesnym sprzęcie ułatwiającym pracę (Auta max 5 lat, wszelkie wózki i narzędzia)
  • dyżury w domu
  • zarobki uzależnione od umiejętności i zaangażowania
  • pracę w firmie stabilnej finansowo w luźnej atmosferze

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników

O nas

Działamy na rynku od 25 lat. Jesteśmy podwykonawcą dla największych firm ubezpieczeniowych na rynku. Preferowane miejsce zamieszkania to Białołęka, Praga Północ, Targówek, Żoliborz, Bielany, Śródmieście, Mokotów

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Andamel Daniel Pych z siedzibą w: Światowida 51B/23, 03-144 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: kontakt@holowanie24.waw.pl.

  • Praca Warszawa
  • Kierowca Warszawa
  • Pomoc dentystyczna Warszawa
  • Pomoc domowa Warszawa
  • Pomoc kuchenna Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584