Kierowca pojazdów asenizacyjnych kat. B, C lub C+E,
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
WC Serwis Polska sp. z o.o.
8. 5. 2024

Obowiązki

  • serwisowanie toalet przenośnych
  • dostawa i odbiór toalet przenośnych od klientów w obrębie do 100 km
  • prowadzenie ewidencji potwierdzającej wykonanie usług i dokumentacji kierowcy
  • kierowanie pojazdem specjalnym asenizacyjnym przeznaczonym do serwisu toalet przenośnych
  • dbałość o powierzony sprzęt

Wymagania

  • posiadania prawa jazdy kat. C, C+E oraz doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowcy
  • znajomości topografii województwa
  • systematyczności, skrupulatności i dokładności

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, istniejącej od ponad 25 lat zatrudnienie oparte na UOP kat. C, CE
  • Twoje wynagrodzenie jest uzależnione od Twojego zaangażowania (zadaniowy czas pracy)
  • możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych na koszt firmy
  • dogodne warunki pracy w nowej flocie samochodów (Mercedes, Ford)
  • samochód przydzielany jednemu pracownikowi (utrzymanie samochodu w czystości, jako jeden z premiowanych elementów wynagrodzenia)
  • posiadamy oddziały w całej Polsce, kierujemy się zdrowymi zasadami, dbałością o pracownika, oraz stawiamy na współpracę oraz dobre relacje
  • pracę w granicach oddziału, codziennie w domu

  • Praca Łódź
  • Kat Łódź
  • Kierowca Łódź
  • Specjalista ds. e-commerce Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293