Kierowca/placowy
  • wielkopolskie
wielkopolskie, wielkopolskie, Polska
Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.
30. 4. 2024

jest duńską firmą, zatrudniającą ponad 700 pracowników,

produkującą i eksportującą skórzane meble tapicerowane.

Dostarczamy fotele, sofy i łóżka do Danii, Szwecji, Norwegii, Niemiec, Holandii, Francji, USA i innych krajów.

W związku z dynamicznym rozwojem firma zatrudni na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • podstawianie samochodów pod rampy załadunkowe.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C, C+E
  • praca zmianowa
  • praca w weekendy

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • elastyczny czas pracy

Możliwość samozatrudnienia

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hjort Knudsen Polen, z siedzibą Wysoczka 21, 89-320 Wysoka, w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

  • Praca wielkopolskie
  • Kierowca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523