Kierowca - Operator żurawia samojezdnego
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
EHC KAROL ZAGAJEWSKI sp.k.
20. 9. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Za co odpowiada operator EHC? Praca na tym stanowisku wiąże się z:
  • Bezpiecznym dojazdem do miejsca robót,
  • Rozstawieniem żurawia samojezdnego na zleceniu,
  • Sprawnym manewrowaniem maszyną,
  • Komunikatywnością we współpracy z Klientem na realizacji,
  • Utrzymaniem maszyny w czystości + drobnymi/bieżącymi konserwacjami,
  • Robieniem dokumentacji zdjęciowej w miejscu robót,
  • Dyspozycyjnością czasową – szukamy kogoś raczej na pełny etat niż kilka godzin,
  • Przestrzeganiem zasad BHP,
  • Korzystaniem i noszeniem firmowych ubrań roboczych,
  • Sprzęty, które będziesz obsługiwać, możesz poznać tutaj: https://www.ehc-krakow.pl/wynajem-dzwigow/.

Nasze wymagania

  • Jak zacząć pracę na stanowisku operatora w EHC – kwestie formalne?
  • Aby obsługiwać nasz dźwig Grove 3050, potrzebujesz:
  • Mieć zrealizowany kurs na operatora żurawi stacjonarnych, przewoźnych, przenośnych i samojezdnych II Ż,
  • Prawo jazdy kategorii: C.
  • Oprócz tych formalności od kandydata oczekujemy także:
  • Wykształcenia technicznego/zawodowego,
  • Motywacji do pracy,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Sumienności i dokładności,
  • Pełnej dyspozycyjności czasowej w określonym przez ciebie grafiku.

O nas

Działamy w branży budowlanej. Zajmujemy się wynajmem maszyn, a konkretnie podnośników koszowych i żurawi samojezdnych. Istniejemy od 2009 roku. W każdym miesiącu wykonujemy setki realizacji, wspierając usługi na wysokości naszych Klientów.

Jesteśmy firmą rodzinną, co jest dla nas bardzo ważne! To przekłada się na atmosferę w pracy. Nastawiamy się na długotrwałą współpracę. Szukamy operatora żurawia samojezdnego. Właśnie pozyskaliśmy kolejne duże projekty i chcemy rozszerzyć załogę! Obecnie Ekipa liczy 10 osób. Działamy na terenie Krakowa i okolic.

Chcesz z nami pracować? Super! Potrzebujemy jeszcze z Tobą porozmawiać. Możesz do nas zadzwonić pod numer +48 507 860 380 lub wysłać CV poprzez przycisk "Aplikuj". Następnie się z Tobą skontaktujemy i omówimy wszystkie warunki. W tym oczekiwania zarobkowe.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez EHC KAROL ZAGAJEWSKI sp.k. z siedzibą w: Ludmiły Korbutowej 28, 30-218 Kraków (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@ehc-krakow.pl.

  • Praca Kraków
  • Kierowca Kraków
  • Operator Kraków
  • Operator maszyn Kraków
  • Operator koparki Kraków
  • Operator maszyn budowlanych Kraków
  • Operator wózków widłowych Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848