Kierowca międzynarodowy (kategoria C+E)
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

OPIS STANOWISKA

Poszukujemy odpowiedzialnego i doświadczonego kierowcy międzynarodowego z kategorią prawa jazdy D+C do pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie transportowej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za transport towarów na terenie Europy, dbając o terminowe i bezpieczne dostarczanie ładunków.

WYMAGANIA:

WYMAGANIA

  • Prawo jazdy kategorii C+E
  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych w transporcie międzynarodowym
  • Znajomość przepisów ruchu drogowego obowiązujących w krajach UE
  • Karta kierowcy oraz aktualne badania lekarskie i psychotechniczne
  • Znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista i dbałość o wizerunek firmy

OFERUJEMY:

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w tym system premiowy
  • Nowoczesny tabor oraz narzędzia pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne oraz dodatkowe benefity
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

JAK APLIKOWAĆ

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kierowca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. e-commerce Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536