Kierowca Międzynarodowy (Kategoria Ce)
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA
1. 10. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: OPIS STANOWISKA Poszukujemy odpowiedzialnego i doświadczonego kierowcy międzynarodowego z kategorią prawa jazdy DC do pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie transportowej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za transport towarów na terenie Europy, dbając o terminowe i bezpieczne dostarczanie ładunków. WYMAGANIA: WYMAGANIA Prawo jazdy kategorii CE Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych w transporcie międzynarodowym Znajomość przepisów ruchu drogowego obowiązujących w krajach UE Karta kierowcy oraz aktualne badania lekarskie i psychotechniczne Znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego będzie dodatkowym atutem Umiejętność pracy pod presją czasu i dobra organizacja pracy Wysoka kultura osobista i dbałość o wizerunek firmy OFERUJEMY: OFERUJEMY Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie, w tym system premiowy Nowoczesny tabor oraz narzędzia pracy Ubezpieczenie zdrowotne oraz dodatkowe benefity Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole JAK APLIKOWAĆ Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kierowca Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667