Kierowca międzynarodowy kat. C+E
  • Tarczyn
Tarczyn, Tarczyn, Masovian Voivodeship, Polska
MICHTRANS sp. z o.o.
16. 9. 2024

Miejsce pracy: Sokołów (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • poszukujemy podwójnych obsad kierowców
  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu chłodnia w ruchu międzynarodowym
  • prowadzenie dokumentacji przewozowej
  • dbałość o odpowiednie zabezpieczenie towaru
  • praca głównie na trasach PL-IT-PL oraz PL-ES/PT-PL

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E
  • uprawnienia na przewóz rzeczy wraz z badaniami lekarskimi oraz karta kierowcy
  • minimum roczne doświadczenie na trasach międzynarodowych
  • mile widziana znajomość obsługi agregatu chłodniczego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • auto przypisane do kierowcy
  • miłą atmosferę
  • telefon służbowy

  • Praca Tarczyn
  • Kierowca Tarczyn
  • Kat Tarczyn
  • Tarczyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584