Kierowca międzynarodowy kat. C+E
  • Jaworzno
Jaworzno, Jaworzno, Silesian Voivodeship, Polska
Tomasz Zachor PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "ZAREX"
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Jaworzno

Twój zakres obowiązków

  • Pracę w systemie tygodniowym
  • Weekendy w domu
  • Pracę zgodnie z przepisami i zachowaniem norm czasowych
  • W razie kontroli na drodze pomoc firmy zewnętrznej

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat C+E, kod 95
  • aktualne uprawnienia, cyfrowa karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji
  • badania: lekarskie i psychologiczne
  • samodzielności i uczciwości
  • utrzymywanie miejsca pracy w czystości, dbałość o powierzony sprzęt
  • Mile widziane:
  • doświadczenie na trasach międzynarodowych

To oferujemy

  • Nowoczesny i komfortowy tabor - ciągnik + naczepa
  • Możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach oraz karty Multisport
  • Terminowa wypłata wynagrodzenia
  • Stały kontakt z dyspozytorami

O nas

Firma transportowa na rynku od ponad 30 lat.

Szukamy kierowcy od zaraz.

  • Praca Jaworzno
  • Kat Jaworzno
  • Kierowca Jaworzno
  • Specjalista ds. e-commerce Jaworzno
  • Jaworzno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536