Kierowca międzynarodowy kat. C+E
  • Mielec
Mielec, Mielec, Podkarpackie Voivodeship, Polska
P.P.H.U. "DUET" Alicja Więcek
28. 9. 2024

Miejsce pracy: Mielec

Twój zakres obowiązków

Przewóz towarów płynnych cysterną w ruchu międzynarodowym

Nasze wymagania

  • Świadectwo kierowcy
  • Doświadczenie zawodowe w transporcie międzynarodowym
  • Prawo jazdy C+E, Kod 95 , karta kierowcy
  • Zaangażowanie, samodyscyplina
  • ADR

To oferujemy

  • Praca na terenie głównie południowej Europy , system do ustalenia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Opieka medyczna na terenie UE
  • Terminowość wypłat
  • Dostęp do zaplecza socjalnego na bazie
  • Nowoczesny tabor ( ciągniki marki Scania , cysterny Magyar , Van Hool , Lag )

O nas

Firma transportowa działająca od 20-stu lat w transporcie produktów płynnych w cysternach poszukuje kierowcy w transporcie międzynarodowym

Zainteresowane osoby prosimy wysłanie CV lub kontakt telefoniczny: +48606410033 lub +48600344377

  • Praca Mielec
  • Kat Mielec
  • kierowca mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392