Kierowca międzynarodowy kat C+E
  • Czechy
Czechy, Praga, 0, Czechy
Vorex-Trans Spółka z o.o
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

VOREX-TRANS SP. Z O.O.

Specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie drogowym towarów na kierunku UE-WNP.

Nasza flota składa się z 50 samochodów ciężarowych MAN klasy EURO-6 z naczepami uchylnymi (standard i megis), zapewniając szybką i niezawodną dostawę towarów w całej Europie i WNP.

Jesteśmy dumni, że nasza firma posiada biura w czterech krajach - Czechach, Białorusi, Litwie i Polsce. Daje nam to możliwość bycia bliżej naszych klientów i partnerów, zapewniając bardziej efektywną współpracę i rozwiązywanie wszelkich kwestii związanych z transportem towarów.

Nasz zespół składa się z ponad 100 wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy pracują dla dobra naszych klientów i dążą do ciągłego doskonalenia naszych usług. Dążymy do ciągłego rozwoju i doskonalenia naszych działań, aby sprostać potrzebom naszych klientów i pozostać konkurencyjnym w naszej branży.

Zaletą naszej firmy jest możliwość pracy w międzynarodowym zespole profesjonalistów, którzy zawsze dążą do nowych osiągnięć i rozwoju biznesu. Naszym pracownikom gwarantujemy stabilne wynagrodzenie, rozwój zawodowy, przyjemną atmosferę pracy oraz możliwość uczestniczenia w ciekawych i znaczących projektach z zakresu logistyki międzynarodowej.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i możliwość współpracy z nami!
Opis stanowiska
Wymagania
  • опыт работы в сфере международных перевозок в пределах ЕС не менее 2 лет;
  • водительское удостоверение категории «СЕ»;
  • код 95;
  • карта цифрового тахографа (чип);
  • действующая виза или вид на жительство;
  • Польские медицинские осмотры;
  • знание правил дорожного движения, труда и отдыха;
  • возможность заполнения транспортных документов;
  • готовность работать и зарабатывать в сфере грузовых перевозок.

Oferujemy
  • wysoki poziom dochodów (euro/dzień);
  • nowoczesna flota pojazdów: ciągniki MAN Euro-6 z czeską rejestracją z naczepami uchylnymi (standard i mega);
  • naliczanie diet podróżnych przed wyjazdem na kadencję;
  • całodobowe wsparcie podczas trwania kadencji;
  • służbowy telefon komórkowy i służbowy smartfon
  • odpis paliwa na nawigację;
  • transfer do bazy w Czechach transportem firmowym;
  • harmonogram pracy - 6/3 tygodnie.

  • Praca Czechy
  • Praca za granicą
  • Kat Czechy
  • Kierowca Czechy

  • 102 073
    17 509