Kierowca międzynarodowy kat. C+E
  • Goleniów
Goleniów, Goleniów, West Pomeranian Voivodeship, Polska
R.K.TRANS Marek Kuligowski
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Goleniów

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pojazdów ciężarowych kategorii C+E na trasach międzynarodowych
  • Załadunek, zabezpieczenie i rozładunek towarów zgodnie z procedurami
  • Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy kierowców i regulacji drogowych
  • Dbanie o stan techniczny pojazdu i wykonywanie podstawowych czynności serwisowych
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej oraz komunikacja z klientami i dyspozytorami

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii C+E
  • Aktualne badania lekarskie i psychologiczne
  • Karta kierowcy do tachografu cyfrowego
  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym
  • Znajomość przepisów drogowych i czasu pracy kierowców

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • MAN i Mercedes - naczepy standard firanki i joloda
  • terminowe wynagrodzenie
  • pracę zgodną z normami czasu pracy i jazdy kierowcy
  • indywidualne podejście do kierowcy
  • możliwy system pracy 2/1 i 3/1
  • wynagrodzenie rozliczane jest z pakietu mobilności
  • Święta Bożego Narodzenia, Sylwester oraz Wielkanoc w domu.

  • Praca Goleniów
  • Kierowca Goleniów
  • Kat Goleniów
  • Goleniów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584