Kierowca międzynarodowy kat. C+E
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
"LS INTERTANK POLSKA" sp. z o.o.
23. 9. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Załadunki, przewozy, rozładunki cystern oraz tank - kontenerów.
  • Prowadzenie dokumentacji przewozowej.
  • Przygotowanie cysterny wraz z oznakowaniem.

Nasze wymagania

  • Realizacja zleceń transportowych- międzynarodowych i krajowych.
  • Jako osoba: godna zaufania, odpowiedzialna, elastyczna, oddana.
  • Prawo jazdy B,C,E, kod 95.
  • ADR rozszerzony - cysterny (wymagane od każdego kierowcy, kurs możesz otrzymać po zatrudnieniu LSI w ciągu 1 miesiąca, LSI zwróci koszty kursu).
  • Aktualne badania lekarskie i orzeczenie psychologiczne.
  • Przestrzeganie przepisów prawa i standardów przyjętych w firmie.

To oferujemy

  • Szeroka gama opcji systemowych (2+1, 2+2,3+1,3+2 itd.).
  • Dojazd do pracy z bazy w Szczecinie oraz w Strykowie (na miejscu zapewniamy parking dla pracowników), dojazd zapewniany jest samochodami służbowymi przez pracodawcę.
  • Premia kwartalna.
  • Premia za polecenie nowego odpowiedzialnego kierowcy.
  • Pracę w pojedynczej obsadzie.
  • Posiadamy samochody firmy MAN oraz Mercedes.
  • Zaplecze dla kierowców w DK, SE, NO i SK – kuchnia z lodówką, kuchenką, zmywarką, łazienka, pralka, suszarka, część wspólna.

O nas

LS Intertank Polska poszukuje nowych, zaangażowanych kierowców. LS Intertank to jedna z największych firm transportowych z wieloletnią tradycją, która przewozi wyłącznie towary płynne. Naszą główną misją i wizją jest dostarczanie rozwiązań w zakresie transportu o najwyższym poziomie obsługi i jakości. Staramy się również być zaufaną i preferowaną firmą ze względu na naszą jakość i elastyczność. Nasze podstawowe wartości to zaufanie, innowacyjność, jakość, praca zespołowa, współpraca, elastyczność i komunikacja. Jeśli widzisz siebie w naszym zespole nie wahaj się z nami skontaktować.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez "LS INTERTANK POLSKA" sp. z o.o. z siedzibą w: Mikołaja Kopernika 9/6, 70-241 Szczecin (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: hr@intertank.dk.

  • Praca Szczecin
  • Kat Szczecin
  • Kierowca Szczecin
  • Specjalista ds. e-commerce Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848