Kierowca międzynarodowy kat. C+E
  • Grójec
Grójec, Grójec, Masovian Voivodeship, Polska
Fruit Direct Sp. z o.o.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Grójec

Twój zakres obowiązków

  • Praca polega na przewożeniu głównie towarów oferowanych klientom przez firmę w miejsce docelowe naczepami typu chłodnia bez wymiany euro palet.
  • Towary zakupowane przez naszych pracowników są przygotowywane do wysyłki i większość załadunków odbywa się w promieniu 50km od bazy.
  • Nasze auta jeżdżą w miejsca ważne dla nas strategicznie lub optymalne pod kontem długości trasy miejsca załadunku.
  • Wcześniejsze dokładne awizację umożliwią zredukowanie do minimum czasu oczekiwania na załadunek lub wyładunek.
  • Pozostałe transporty realizują dla nas w większości stali partnerzy transportowi, więc często istniej możliwość modyfikacji w razie takiej potrzeby.
  • Organizacja pracy w naszej firmie pozwala żeby kierowcy 99% weekendów spędził poza kabiną ciężarówki.
  • Załadunki i wyładunki są sprawne, ale często wymagają, aby kierowca uczestniczył w nich i operował plecakiem lub wózkiem elektryczny.
  • Uzupełnianiem pracy bywają też krajowe kursy jeśli starcza czasu wtedy odwozimy opakowania zwrotne z bazy do producentów, może też być tak że zaczynamy od tego tydzień jeśli wyjazd jest np. we wtorek lub potrzebujemy wesprzeć pracę magazynu.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w jeździe na trasach międzynarodowych.
  • Proszę aby aplikowały tylko osoby z inicjatywą, takie które lubią pracę w młodym dynamicznym zespole.
  • Zamiłowanie do jazdy.
  • Dbanie o powierzony sprzęt.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Pozytywne nastawienie.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i ilości przepracowanych dni, godzin itp
  • W pracy jesteśmy zdania że obydwie strony muszą wyjść sobie, naprzeciw a działalność transportowa ma charakter wspomagający nasz biznes biorąc pod uwagę koniunkturę jak jest obecnie w transporcie jest to znacznie bezpieczniejsze niż przewożenie towarów poniżej stawek rynkowych jak często ma to miejsce w obecnym czasie.
  • Jeśli szukasz stałej pracy w transporcie międzynarodowym a weekendy poza kabiną ciężarówki są dla Ciebie ważne to zapraszam.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

O nas

Fruit Direct Sp. z o.o. została założona w roku 2017 obecnie jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu naszą wiodącą działalnością jest eksportu owoców i warzyw.

Naszym klientom oferujemy kompleksowo towary i najlepsze rozwiązania logistyczne

Posiadamy licencje transportową jak i spedycyjną. W związku z planowaną rozbudową własnej floty międzynarodowej rozpoczynamy rekrutację na stanowisko kierowca międzynarodowy.

Nasza baza transportowa mieści się w Belsk Duży 5 km od 05-600 Grójec.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Fruit Direct Sp. z o.o. z siedzibą w: Jana Kozietulskiego 21, 05-622 Belsk Duży (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: office@fruitdirect.pl.

  • Praca Grójec
  • Kierowca Grójec
  • Kat Grójec
  • Grójec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567