Kierowca międzynarodowy kat. C+E
  • Tulce
, Tulce, wielkopolskie, Polska
WALLENBORN POLAND sp. z o.o.
23. 9. 2024

Miejsce pracy: Komorniki (gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą po krajach Europy
  • Bezpieczny transport towarów
  • Obsady pojedyncze i podwójne

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku 1-3 lata (Doświadczenie przewozów ładunków lotniczych nie jest konieczne, ale będzie dodatkowym atutem)
  • Czynne Prawo jazdy kategorii C + E
  • Karta kierowcy
  • ADR
  • Aktualne badania lekarskie i orzeczenie psychologiczne
  • Przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego oraz polskiego
  • Odpowiedzialność i dyscyplina
  • Przestrzeganie przepisów prawa i standardów przyjętych w firmie

To oferujemy

  • Stała praca w ciągle rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju poprzez nowe doświadczenie przy pracy z cargo lotniczym
  • Atrakcyjne i terminowe wypłaty wynagrodzeń
  • Umowa o pracę
  • Zakwaterowanie na czas długich przerw weekendowych w jednej z naszych baz w Europie z dogodnymi warunkami socjalnymi (kuchnia, prysznic, łazienka, pralka)
  • Ciągniki : DAF i SCANIA
  • Naczepy: Mega plandeki, mega boxy, mega chłodnie
  • System pracy dostosowujemy do pracownika
  • Zestaw firmowych ubrań roboczych

O nas

Założona w 1920 roku w Luksemburgu firma Wallenborn Transports SA jest wiodącym dostawcą usług transportowych i największym w Europie operatorem drogowych usług dowozowych (RFS) w zakresie transportu lotniczego. Jesteśmy europejskim liderem na głównych rynkach UE i jesteśmy dumni z posiadania najbardziej rozbudowanej sieci w Europie. Wallenborn koncentruje się na pięciu obszarach transportu drogowego: transport lotniczy cargo RFS, transport drogowy, transport towarów wartościowych (HVC), transport w kontrolowanej temperaturze, transport wyrobów farmaceutycznych (GDP) i transport ponadgabarytowy. Mamy 17 biur w 13 krajach w całej Europie (z czego biuro w Polsce jest naszym najnowszym i najświeższym projektem), a także biura w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i posiadamy certyfikat ISO 9001-2015. Naszą misją jest bycie najbardziej zaufanym dostawcą specjalistycznych usług transportowych w Europie.

Praca w Wallenborn

Jesteśmy średniej wielkości, globalnym zespołem, który stawia na doskonałość. Uważamy się za dużą rodzinę, w której każdy jest zawsze chętny do podania pomocnej dłoni, a kluczem do naszego sukcesu są nasi ludzie i zróżnicowana siła sprawcza. Tempo jest szybkie, nasze środowisko pracy jest otwarte, a biznes jest ciągle rozwijany, zapewniając tym samym możliwości rozwoju naszym pracownikom.

Główna siedziba znajduje się w Luksemburgu, a biura obecne są w całej Europie, jak również w Dubaju i Sharjah.

Różnorodność

W Wallenbornie różnorodność jest podstawą kultury wydajności, która promuje szacunek, zrozumienie i uznanie dla różnych perspektyw, środowisk i doświadczeń. Nasi pracownicy reprezentują około 30 krajów i mówią łącznie około 20 językami. Nasze wielokulturowe środowisko jest częścią energii, która pomaga firmie osiągnąć trwałą przewagę konkurencyjną i nadal będzie ją wspierać.

Kogo zatrudniamy

Możemy się rozwijać jedynie poprzez ciągłe przyciąganie najlepszych talentów w branży transportowej. W Wallenborn poszukujemy osób, które podzielają nasze wartości:

Koncentracja na kliencie – nasze cele są zgodne z celami naszych klientów.

Niezawodność – konsekwentnie dostarczaj wysokiej jakości, bezpieczny i terminowy transport.

Zaangażowanie – kluczem do naszego sukcesu są nasze zespoły.

Elastyczność – ciągłe dostosowywanie się do zmieniającego się otoczenia i potrzeb klientów.

Różnorodność – nasze wielokulturowe środowisko jest podstawą naszej międzynarodowej działalności.

Uczciwość – nasze praktyki biznesowe są etyczne, uczciwe i sprawiedliwe.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez WALLENBORN POLAND sp. z o.o. z siedzibą w: Św. Rocha 3, 62-052 Komorniki (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: karol.kukula@wallenborn.com.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

112 158
20 848