Kierowca Międzynarodowy kat. C+E
  • Myslowice
Mysłowice, Myslowice, Silesian Voivodeship, Polska
JAS-FBG S.A.
16. 9. 2024

Transbud Sp. z o.o. z Grupy Kapitałowej JAS-FBG poszukuje doświadczonych kierowców międzynarodowych z kategorią C+E. Nasza firma specjalizuje się w spedycji i transporcie  towarów na terenie całej Europy, zapewniając wysoką jakość usług oraz terminowość dostaw.

BAZA: Katowice (śląskie)

Obowiązki:

  • kierowanie zestawami ciągnik siodłowy + naczepa (typu plandeka) w ruchu międzynarodowym na  obszarze UE (Niemcy, Austria, Włochy, Hiszpania, Francja, Szwajcaria)
  • nadzór nad dokumentacją związaną z transportem
  • przestrzeganie przepisów ruchu drogowego
  • dbanie o bezpieczeństwo przewożonego ładunku.
  • realizacja powierzonych zadań z najwyższą starannością

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E (z wpisem 95)
  • karta kierowcy oraz ukończony kurs na przewóz rzeczy
  • aktualne orzeczenie lekarskie i badania psychologiczne
  • przynajmniej roczne doświadczenie na stanowisku kierowcy kat. C+E w ruchu międzynarodowym • odpowiedzialność, profesjonalne podejście do obowiązków oraz motywacja do pracy
  • mile widziane uprawnienia ADR

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (nawet do 11.000zł netto), adekwatne do doświadczenia i wyników
  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę w renomowanej na rynku firmie
  • nowoczesny tabor (do 3 lat), ciągniki marki: VOLVO, MAN, Mercedes, DAF
  • refundację kosztów związanych z odnowieniem uprawnień (prawo jazdy, karta kierowcy) • szkolenia z ekonomicznej techniki jazdy
  • dofinasowanie z ZFŚS (bony na święta oraz „wczasy pod gruszą”), możliwość przystąpienia do  Kasy Zapomogowo- Pożyczkowej
  • przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście do pracownika

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt telefoniczny: 506 011 565

  • Praca Mysłowice
  • Kierowca Mysłowice
  • Kat Mysłowice
  • Mysłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567