Kierowca międzynarodowy kat. C+E
  • Gniezno
Gniezno, Gniezno, Greater Poland Voivodeship, Polska
Miłosz Kleban MKM PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Gniezno

Twój zakres obowiązków

Firma poszukuje pracownika kierowcy z kat. C+E.

FLOTA - Ciągnik siodłowy SCANIA + Naczepa firana standard

Najważniejszym obowiązkiem jest należyte wykonywanie swojej pracy na stanowisku kierowcy podczas całej trasy.

PRACA ZGODNA Z OBOWIĄZUJĄCYMI NORMAMI CZASU PRACY..

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E,
  • Karta kierowcy,
  • Ukończony kurs na przewóz rzeczy,
  • Aktualne badania lekarskie i psychologiczne.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej i renomowanej firmie
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Zestaw przypisany do kierowcy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie płatne zawsze terminowo
  • Współpraca w miłym zespole
  • Kierunki pracy AT-PL-CZ-DE
  • Stała opieka spedytora
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego

O nas

Firma od wielu lat prowadzi transport zarówno krajowy jaki i międzynarodowy. Prosimy o kontakt telefoniczny: 506-692-991

  • Praca Gniezno
  • Kat Gniezno
  • Kierowca Gniezno
  • Gniezno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544