Kierowca międzynarodowy kat. C, Dniówka: 450zł netto
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
BiMA24
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kierowanie pojazdem kategorii C.

  • Realizacja tras zagranicznych.

  • Troska o powierzony sprzęt.

  • Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy.

  • Praca w systemie 3/1 lub 4/1.

  • Wykonywanie zadań transportowych.

  • Nadzór nad ilością i jakością towaru.

  • Terminowe dostarczanie towaru.

WYMAGANIA:
  • Prawo jazdy kat. C.

  • Doświadczenie w zawodzie.

  • Ukończony kurs na przewóz towarów.

  • Gotowość do długotrwałej współpracy.

  • Doświadczenie w prowadzeniu określonego typu pojazdu.

  • Posiadanie odpowiednich kwalifikacji do przewozu towarów.

OFERUJEMY:
  • Płatny każdy dzień w trasie 420zł netto (na rękę)

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Opiekę spedytora 24/h

  • Możliwość rozwoju o dodatkowe szkolenia (np. ADR)

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kat Bielsko-Biała
  • Kierowca Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667