Kierowca międzynarodowy kat. C
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie Voivodeship, Polska
Jupiter Transport
30. 9. 2024

Miejsce pracy: Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie samochodu ciężarowego na terenie Europy,
  • Wykonywanie powierzonych przez spedytora zleceń transportowych,
  • Załadunek i zabezpieczenie towaru,
  • Wypełnianie dokumentacji przewozowych,
  • Odbiór i dostarczanie towarów,
  • Dbanie o stan techniczny i czystość w użytkowanym pojeździe.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C
  • Kartę kierowcy
  • Aktualne badania lekarskie
  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych
  • Dyspozycyjność
  • Kultura osobista

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • System pracy ustalamy indywidualnie z kierowcą, preferowane wyjazdy na 3 tygodnie lub dłużej
  • Na początek 500 zł dniówka + dodatki
  • Wypłata wynagrodzenia po każdym zjeździe do bazy lub całościowo na początku każdego miesiąca
  • Dodatki do pensji za pomoc kierowcy przy załadunku/rozładunku
  • Auto przypisane do kierowcy (solówka iveco daily 14ep sztywna zabudowa z windą, kabina sypialniana u góry lub scania 25ep chłodnia z windą)
  • Kontakt ze spedytorem 24/7 (sami prowadzimy auta nie oddajemy pod spedycje)
  • Telefon służbowy + nawigacja dla ciężarówek
  • Gotówka na wyjazd 200-300€ przeznaczona na wydatki podczas wyjazdu, rozliczane po powrocie
  • Pomagamy przy wdrożeniu w ruchy międzynarodowym, wsparcie w obsłudze tachografu oraz obliczaniem czasu pracy

O nas

Firma Jupiter Transport prowadzi swoją działalność od 1991r., specjalizuje się w usługach transportowych krajowych oraz międzynarodowych.

W związku z rozwojem struktur i stałym wzrostem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Kierowcę kat C .

Jeśli chcesz pracować w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku, otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie oraz mieć zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, to zapraszamy do kontaktu.

  • Praca Kielce
  • Kat Kielce
  • Kierowca Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521