Kierowca Międzynarodowy kat. B (dniówka 320 - 340 zł TwinCab)
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
BiMA24
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przewóz towarów zgodnie z wytycznymi spedytora.

WYMAGANIA:
  • uczciwość,
  • terminowość,
  • rzetelność,
  • paszport (trasy na Anglię)

OFERUJEMY:
  • dniówka 320zł netto (na rękę) na początek - do 340 zł netto (na rękę)
  • możliwość Ubezpieczenia na Życie na bardzo preferencyjnych warunkach
  • rozliczenie terminowe zawsze po każdej zakończonej trasie
  • samochód z kabiną sypialną z tyłu (TwinCab/Spojkar)
  • wyjazdy w systemie 3/1.
  • premia za każdy przeładunek, zał/rozł ręczny
  • nawigacje GPS
  • telefon służbowy
  • lodówka w każdym samochodzie
  • samochód nie starszy niż 2 lata
  • miłą atmosferę w dobrze zgranym zespole
  • opiekę spedytora 24/h.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kat Bielsko-Biała
  • Kierowca Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246