Kierowca międzynarodowy kat. B
  • Alwernia
Alwernia, Alwernia, Lesser Poland Voivodeship, Polska
EWELINA ŻBIK CROSIK 2005
30. 9. 2024

Miejsce pracy: Alwernia

Twój zakres obowiązków

  • Rzetelne wykonywanie powierzonych zadań. Dbanie o powierzony sprzęt

Nasze wymagania

  • Sumienność, rzetelność, odpowiedzialność

To oferujemy

  • Nowe, w pełni wyposażone auta
  • Zabudowy typu twincab/ kurnik
  • Obsługę spedytora 24/7

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Firma transportowa CROSIK2005 poszukuje kierowców w transporcie międzynarodowym kat.B

Firma od 2005 roku zajmuje się transportem i spedycją. Specjalizujemy się w transporcie ładunków pojazdami do 3.5t na terenie całej Europy.

Nasza flota, składająca się z 42, nowych, kompleksowo wyposażonych aut, które razem z samochodami dostawczymi naszych Partnerów codziennie pokonują tysiące kilometrów bezpiecznie i terminowo przewożąc towary na rynku krajowym oraz UE.

  • Praca Alwernia
  • Kat Alwernia
  • Kierowca Alwernia
  • Alwernia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132