Kierowca międzynarodowy kat. B
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
MD AUTO LOGISTICS
23. 9. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Dynamicznie rozwijająca się firma transportowa z okolic Trójmiasta poszukuje rzetelnych Kierowców (kat. B). Własna DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA, lub chęć założenia, pomoc w założeniu firmy/działalności, własna Księgowa do rozliczeń
  • Do prowadzenia po Europie, Wielkiej Brytanii i Irlandii Opel Movano, plandeka 8 palet, tylne spanie, za fotelem kierowcy (nie kurnik), Webasto, klimatyzacja, tempomat, dwa akumulatory, poduszki itp.
  • Pierwszy wyjazd w trasę wrzesień/październik 2024
  • Trasy: Głownie Unia Europejska - Wielka Brytania (bardzo często) i Irlandia w systemie: 3 tygodnie-trasa/ około 1 tydzień-dom. Możliwość dłuższego pobytu w trasie, proporcjonalny wzrost zarobków

Nasze wymagania

  • Transport towarów na terenie Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii i Irlandii
  • Dobra orientacja w topografii Europy, umiejętność korzystania z map elektronicznych, Google, TomTom itp.
  • Sprawna obsługa urządzeń mobilnych, wypełnianie CMR, aplikacji spedycyjnej
  • Obywatelstwo polskie bądź innego kraju UE + ważny paszport potrzebny do wjazdu do Wielkiej Brytanii
  • Dyscyplina i dobra organizacja pracy
  • Uczciwość i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków oraz poszanowanie powierzonego mienia
  • Dyspozycyjność i motywacja do pracy
  • Wypłata wynagrodzenia w dniu wystawienia faktury
  • Oferta Skierowana Do Osób Posiadających Paszport Polski lub UE- prawo jazdy kat. B, minimum od 2 lat - założona Własna Działalność Gospodarcza (samozatrudnienie) lub Gotowość do jej założenia (na preferencyjnych warunkach-przy naszym wsparciu)
  • Rzetelność, umiejętność kreatywnego myślenia oraz znajdowania rozwiązań w sytuacjach stresowych
  • Umiejętność radzenia sobie z barierą językową, na poziomie najprostszych komunikatów
  • Co oferujemy: partnerstwo i profesjonalizm, wynagrodzenie „na rękę” (rachunek, faktura) 6700-7000 PLN (320 pln dniówka) za 3 tygodnie spędzone w trasie i ok. 7 dni spędzonych w domu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Karty Paliwowe DKV
  • System pracy: 3 tygodnie w delegacji / 7 dni wolnych lub więcej
  • Terminowe wyjazdy i powroty z delegacji
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • Nowoczesne, komfortowo wyposażone samochody Ople oraz Renault
  • Wsparcie kierowców w systemie 24/7

O nas

Kontakt telefoniczny na numer telefonu podany w ogłoszeniu lub CV wraz ze zdjęciem będzie mile widziane :-)

Pozdrawiam Maciej tel: +48 510029227

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez MD Auto (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  • Praca Gdańsk
  • Kat Gdańsk
  • Kat Pruszcz Gdański
  • Kat Nowy Dwór Gdański
  • Kat Starogard Gdański
  • Kat gdański
  • Kierowca gdański
  • Kierowca Starogard Gdański
  • Kierowca Nowy Dwór Gdański
  • Kierowca Pruszcz Gdański
  • Kierowca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848