Kierowca międzynarodowy (chłodnia, plandeka, wywrotka)
  • Sierpc
Sierpc, Sierpc, Mazowieckie, Polska
PUH EXPORT-IMPORT ADAM LIPIŃSKI
11. 10. 2024

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Export Import Adam Lipiński jest dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się organizowaniem procesu transportowo – spedycyjnego w zakresie cało pojazdowego transportu zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Misją firmy jest świadczenie usług na najwyższym poziomie , a także indywidualne podejście do klienta. Stawiamy na rozwój firmy, patrzymy w przyszłość, inwestując w rozwój zarówno własny jak i swoich pracowników, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy. Na obecną chwilę poszukujemy kierowców międzynarodowych.
Zakres obowiązków:
praca w transporcie międzynarodowym (chłodnie plandeki wywrotki)
Nasze wymagania :
Prawo jazdy kategorii C+E
sprawna obsługa urządzeń mobilnych
niekaralność dyscyplina i dobra organizacja pracy
uczciwość i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków oraz poszanowanie powierzonego mienia
dyspozycyjność motywacja do pracy
Oferujemy:
zatrudnienie w stabilnej firmie transportowej istniejącej na rynku od 30 lat
terminowe wyjazdy i powroty z delegacji
terminowe wypłaty wynagrodzenia możliwość zatrudnienia według wyboru kierowcy
nowe komfortowe wyposażone pojazdy
wsparcie kierowców przez 24/7
wsparcie techniczne / własny warsztat/serwis wsparcie administracyjne / dyżury 24/7
wsparcie spedycyjne 24/7 praca w miłej atmosferze

  • Praca Sierpc
  • Kierowca Sierpc
  • Sierpc - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251