Kierowca międzynarodowy C+E
  • Mostki
lubuskie, Mostki, lubuskie, Polska
Koimex
24. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obowiązki wynikające z charakteru stanowiska

Nasze wymagania

  • doświadczenia na terenie Europy min. 1 rok
  • kompletu dokumentów uprawniających do wykonywania zawodu (prawo jazdy C+E, kod95, karta kierowcy, mile widziane ADR)
  • odpowiedzialności i motywacji do pracy

To oferujemy

  • składki ZUS naliczane są od pełnego wynagrodzenia miesięcznego oraz od premii dodatkowych
  • pojazd na stan
  • elastyczny system pracy
  • trasy Polska, Niemcy, Francja, Benelux, Włochy, Hiszpania, Portugalia (bez wymiany palet)

  • za dobre wyniki: do 1.000 zł netto (miesięcznie)
  • dla najlepszych, za szkolenie nowych kierowców: do 2500 zł netto (miesięcznie)
  • centrum Serwisowe Mostki, DK92, km 35, woj. Lubuskie
  • kontakt PL (PN-PT w godz. 8-16): Natalia + 48 512 330 674
  • kонтакт UA/RU (Понедельник-Пятница, час 8-16): Tatiana + 48 786 814 111

  • Praca lubuskie
  • Kierowca Ośno Lubuskie
  • lubuskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064