Kierowca międzynarodowy C+E
  • Grudziądz
Grudziądz, Grudziądz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
MTW Logistic Tomasz Wałachowski
2. 9. 2024

MTW LOGISTIC TOMASZ WAŁACHOWSKI to prężnie rozwijająca się i działająca na rynku międzynarodowym firma. Od lat zgłębiamy naszą wiedzę z zakresu transportu, spedycji krajowej jak i międzynarodowej. Dzięki czemu cieszymy się z licznej i wciąż rosnącej grupy naszych klientów. Oferowane przez nas usługi dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klientów oraz zmieniającej się sytuacji na rynku. Dysponujemy flotą 50 nowoczesnych zestawów. Zapewniamy szybki i bezpieczny transport międzynarodowy powierzonych dóbr oraz doskonały kontakt i współpracę na każdym etapie łańcucha logistycznego.

Twój zakres obowiązków

  • firma MTW Logistic poszukuje kierowców do pracy na trasach Polska – Niemcy.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy C+E
  • karta kierowcy
  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym
  • dbałość o powierzony sprzęt

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • terminowe płatności
  • dobry sprzęt do pracy (Volvo, MAN, Mercedes ,Krone, Wielton)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • weekendy w domu

  • Praca Grudziądz
  • Kierowca Grudziądz
  • Specjalista ds. e-commerce Grudziądz
  • Grudziądz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567