Kierowca Międzynarodowy C+E
  • Inowrocław
Inowrocław, Inowrocław, kujawsko-pomorskie, Polska
MPW Logistics Sp. z o.o.
6. 10. 2024

Zatrudnimy kierowców C+E w transporcie międzynarodowymZarobki od 12.000 zł netto miesięcznie (na rękę za cały miesiąc w pracy) lub od 16500 zł netto na działalności (za cały miesiąc pracy).Możliwość pracy na różnych relacjach : 1)Europa Zachodnia2)Europa Zachodnia + Skandynawia3)Europa Zachodnia + Wielka Brytania4)Skandynawia (Szwecja-Norwegia-Dania-Finlandia)Różne systemy pracy już od 2/2, 2/1, 3/2, 3/1 ,4/1, 4/2 lub dostosowanych indywidualnie !

Obowiązki

  • Prowadzenie pojazdu ciężarowego w ruchu międzynarodowym
  • Prowadzenie dokumentacji przewozowej
  • Prowadzenie i/lub nadzorowanie prac załadunkowych i wyładunkowych
  • Odpowiednie zabezpieczenie ładunku do przewozu
  • Należyte i terminowe wykonanie przewozu na wyznaczonych trasach
  • Dbanie o powierzone mienie
  • Wykonywanie czynności związanych z przygotowaniem pojazdu do przewozu

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E
  • karta kierowcy
  • Aktualne badania psychotechniczne
  • Świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy
  • Doświadczenie min. 0,5 rok na stanowisku kierowcy kat. C+E
  • Rzetelność, terminowość i dyspozycyjność
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia ADR podstawowe

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe ubezpieczenie takie jak OC kierowcy
  • pojazdy w pełni wyposażone w zautomatyzowane systemy poboru opłat
  • Różnorodne systemy pracy : 2/2, 2/1, 3/2, 3/1 ,4/1, 4/2 lub dostosowanych indywidualnie !
  • Parkingi tylko strzeżone na terenie GB
  • Ciągniki siodłowe Scania/Volvo/Daf XG

  • Europa Zachodnia od 400 zł z dniówki netto na rękę lub od 550 netto na B2B
  • Europa Zachodnia + Skandynawia od 400 zł dniówki netto na rękę lub od 550 zł neto na B2B
  • Skandynawia : od 420 zł dniówki netto na rękę lub od 580 zł neto na B2B
  • Europa Zachodnia + Wielka Brytania : od 450 zł dniówki netto na rękę lub od 600 zł netto na B2B

  • Praca Inowrocław
  • Kierowca Inowrocław
  • Inowrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563