Kierowca międzynarodowy C+E
  • Zgorzelec
Zgorzelec, Zgorzelec, dolnośląskie, Polska
Ray Trans Sp. z o.o.
10. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pojazdu C+E w ruchu międzynarodowym
  • praca na terenie UE
  • praca w systemie 3/1
  • dbanie o stan techniczny pojazdów i zgłaszanie ewentualnych awarii
  • zachowanie czystości i porządku wewnątrz pojazdu
  • realizacja zleconych tras zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • współpraca ze Spedytorem i Kierownikiem Floty
  • prowadzenie i przekazywanie dokumentów transportowych
  • zaangażowanie i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków

Nasze wymagania

  • ważne prawo jazdy C+E wraz z kodem "95"
  • aktualna kwalifikacja wstępna (kurs na przewóz rzeczy)
  • aktualne badania lekarskie i psychotechniczne
  • aktualna karta kierowcy
  • minimum roczne doświadczenie kierowania pojazdami ciężarowymi pow. 3,5 tony
  • dobra organizacja pracy
  • język polski komunikatywny
  • język niemiecki lub angielski w stopniu wystarczającym na załadunkach i rozładunkach
  • dyspozycyjność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę oraz premie
  • pracę na nowych autach Volvo FH Aero 2024
  • nowa, w pełni wyposażona naczepa Kogel Mega 2024
  • stałą opiekę Managera Floty
  • szkolenie wdrożeniowe w Volvo
  • samochód funkcyjny
  • praca w pojedynczej obsadzie
  • obsługa kontraktów – stałe i powtarzające się trasy

  • Praca Zgorzelec
  • Kierowca Zgorzelec
  • Zgorzelec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584