Kierowca Międzynarodowy CE
  • Wałbrzych
Wałbrzych, Wałbrzych, dolnośląskie, Polska
CSE Transport Poland Sp. z o.o.
1. 9. 2024

CSE Transport Poland / CSE Cargo Service EuropeCargo Service Europe to innowacyjny gracz w dziedzinie transportu i logistyki. Specjalizujemy się w transporcie i magazynowaniu pustych puszek, w czym CSE odgrywa wiodącą rolę w krajach Beneluksu. Firma zarządza łańcuchem logistycznym – Od rolki aluminium, z której produkowane są puszki, po puszkę dostarczaną do klienta. W związku z rozwojem i poszerzeniem floty poszukujemy kierowców na trasy międzynarodowe NL/DE/BE/FR.

1

Obowiązki

  • załadunki/rozładunki
  • prowadzenie pojazdu
  • prowadzenie dokumentacji przewozowej

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E [ kod 95
  • Karta do tachografu cyfrowego
  • Samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania

Oferujemy

  • Zatrudnienie w systemie 4/1, 3/1, 2/1
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Składki płatne według Pakietu Mobilności
  • dodatkowe ubezpieczenie w trasie
  • Flota Pojazdów Euro 6 ( Volvo, Daf, Scania ) typ Tandem / Ciągnik siodłowy +Naczepa mega / LZV
  • Odzież robocza
  • 2 bazy na których do dyspozycji znajdują się kantyna / toalety / prysznice/ tv/ ekspres do kawy
  • Transport do/z bazy firmy w Holandii (busami firmowymi)
  • stabilne warunki zatrudnienia

  • W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem : +48539949833 +48717166828

  • Praca Wałbrzych
  • Kierowca Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567