Kierowca międzynarodowy
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie Voivodeship, Polska
AGMI TRANSPORT sp. z o.o. SK
24. 9. 2024

Miejsce pracy: Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Firma transportowa zatrudni kierowców kat. C+E w transporcie międzynarodowym.
  • Stała linia Rzeszów -> Bułgaria -> Rzeszów, Stałe wyjazdy z Rzeszowa.
  • Wyjazdy od 6 do 8 dni, 2/3 kursy w miesiącu.
  • Jazda ciągnikiem siodłowym z naczepą.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii C + E
  • karta kierowcy
  • mile widziane uprawnienia ADR

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Terminowe wypłaty
  • Auto przypisane do kierowcy

O nas

Firma transportowa z Rzeszowa z 25 letnim doświdczeniem.

Specjalizująca się w spedycji oraz przewozach krajowych i międzynarodowych.

Dysponujemy nowoczesnym taborem liczącym ponad 40 pojazdów spełniających najwyższe normy emisji spalin Euro 6

  • Praca Rzeszów
  • Kierowca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836