Kierowca międzynardowy kat. B (bus plandeka)
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, Greater Poland Voivodeship, Polska
MAKO TSL
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Mako TSL Błażej Makurat

Jesteśmy polską firmą spedycyjną działającą na rynkach europejskich od 2011 roku. Wyrośliśmy na prowadzeniu busów plandek do 3,5 tony - jesteśmy największym graczem w tym segmencie rynku. Od maja 2022 roku weszliśmy również na duże auta (13.6 Standard oraz Mega), z najlepszymi na rynku warunkami dla Przewoźników.

Przez ostatnie 12 lat urośliśmy z małego przedsiębiorstwa zatrudniającego kilka osób do lidera na rynku zatrudniającego ponad 220 Pracowników. Każdy w zespole MAKO TSL to dla nas Partner. Cenimy ludzi z praktycznym doświadczeniem, którzy nastawieni są na stałą współpracę oraz ciągły rozwój. Oferujemy jasną ścieżkę kariery, która uzależniona jest od zaangażowania i wyników, a nie stażu pracy.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij przycisk Aplikuj i prześlij nam swój formularz.

Stabilna firma poszukuje kierowców kat. B do pracy w transporcie międzynarodowym. Oferujemy dzienne stawki od 260 zł do 300 zł netto (na rękę) za każdy dzień w trasie oraz atrakcyjne dodatki w zależności od posiadanego doświadczenia.

Obcokrajowcy spoza UE są mile widziani, zapewniamy pełną pomoc w uzyskaniu odpowiednich dokumentów.

Chcąc uzyskać więcej informacji, należy zadzwonić pod numer:

PL

Przemek - 690-005-420

Bartek - 576-051-093

UA / BY

Dmytro - 605-476-677

Oleksandr - 882-356-809

CV nie jest wymagane.

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zleceń transportowych na terenie UE busami plandekami do 3,5 t (Renault Master)
  • Wypełnianie dokumentacji transportowej
  • Współpraca z doświadczonymi spedytorami i dyspozytorami

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość języków obcych: angielski, niemiecki

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 260 zł do 300 zł netto za każdy dzień w trasie
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Nowoczesny tabor własnych i w pełni sprawnych samochodów - Renault Master
  • Pracę na terenie UE - bez UK oraz Skandynawii
  • Pracę w systemie 3/1 lub dłuższym
  • Kartę paliwową oraz bankomatową
  • Współpracę z doświadczonymi spedytorami

  • Praca Kalisz
  • Kierowca Kalisz Pomorski
  • Kierowca Kalisz
  • Kat Kalisz
  • Kat Kalisz Pomorski
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567