Kierowca / Magzynier
  • Nysa
Nysa, Nysa, opolskie, Polska
Adamietz Sp. z o.o.
18. 9. 2024

Obowiązki

  • kompletowanie zamówień według faktur oraz załadunek samochodu
  • bezpieczne i terminowe dostarczenie produktów do klienta (na terenie Nysy, Wrocławia, Jeleniej Góry i okolic)
  • nadzór nad przewożonym towarem oraz obiegiem wymaganej dokumentacji
  • dbałość o odpowiednie ułożenie towaru na magazynie
  • dbałość o zgodność stanów magazynowych
  • udział w inwentaryzacjach
  • dbanie o powierzony sprzęt oraz samochód
  • utrzymanie porządku na magazynie

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w kierowaniu samochodem dostawczym do 3,5 tony
  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji z ludźmi
  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stałe godziny pracy
  • praca od zaraz

  • Praca Nysa
  • Kierowca Nysa
  • Nysa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584