Kierowca - Magazynier
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
SUTURA MED sp. z o.o.
16. 9. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku kierowcy / magazyniera na teren woj. zachodniopomorskiego:
  • dostarczanie towaru do klienta pojazdem typu „furgon” (peugeot boxer/fiat ducato) przyjmowanie i wydawanie towaru
  • sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentacją przygotowywanie towaru do transportu

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. "B"
  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów min. 5 lat
  • uprawnienia UDT wózki widłowe
  • dobra organizacja pracy
  • rzetelność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań
  • odpowiedzialność
  • dyspozycyjność
  • uczciwość
  • Mile widziane:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku uprawnienia do obsługi wózka widłowego – dodatkowy atut

To oferujemy

  • zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę
  • jasno określone wynagrodzenie wypłacane terminowo + premie uznaniowe
  • możliwość nadgodzin
  • pracę z doświadczonym zespołem
  • miłą atmosferę
  • zainteresowanych podjęciem pracy w naszej firmie prosimy o przesłanie CV (zdjęcie mile widziane)

O nas

Jesteśmy firmą handlową o ugruntowanej pozycji na rynku 30 letnim doświadczeniem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych )

  • Praca Szczecin
  • Kierowca Szczecin
  • Magazynier Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584