Kierowca - Magazynier
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Gobarto S.A.
31. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przewóz towarów zgodny z harmonogramem,
  • Załadunek i rozładunek towaru transportowego,
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów,
  • Praca z towarem świeżym w warunkach chłodniczych,
  • Kompletowanie zamówień dla klientów,
  • Kontrola ilości i jakości przyjmowanego towaru.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Sumienność i zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych,
  • Prawo jazdy kat B.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość systemu SAP.

To oferujemy

  • Bezpieczny pracodawca,
  • Różne możliwości rozwoju - szkolenia, awanse, rekrutacje wewnętrzne,
  • Świętowanie sukcesów,
  • Fundusz socjalny,
  • Integracja,
  • Kawa z szefem,
  • Najlepszy Zespół Ever,
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie,
  • Pakiet sportowy,
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia, umowa o pracę, stabilna praca na dłużej.

  • Praca Olsztyn
  • Kierowca Olsztyn
  • Magazynier Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696