KIEROWCA - MAGAZYNIER
  • Borków Stary
wielkopolskie, Borków Stary, Wielkopolskie, Polska
Planteon.pl
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

TRANSPORT:

  • Prowadzenie pojazdów w celu transportu surowców, półproduktów i gotowych produktów

  • Zapewnienie bezpiecznego i terminowego dostarczania towarów do odbiorców wewnętrznych (inne magazyny, linie produkcyjne) oraz zewnętrznych (klienci)

  • Kontrola stanu technicznego pojazdu przed i po każdym wyjeździe

  • Dbanie o czystość pojazdu

PRACA MAGAZYNOWA:

  • Rozładunek i załadunek towarów

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów na podstawie dokumentów magazynowych

  • Sprawdzanie zgodności ilości i jakości dostarczanych towarów z dokumentacją

  • Umieszczanie towarów w wyznaczonych miejscach w magazynie

  • Utrzymanie porządku i czystości w magazynie

INNE OBOWIĄZKI:

  • Współpraca z innymi pracownikami magazynu i produkcji

  • Dbanie o bezpieczeństwo własne oraz innych pracowników

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

WYMAGANIA:
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B, mile widziane C

  • Znajomość zasad bezpiecznej jazdy

  • Znajomość zasad magazynowania

  • Umiejętność obsługi wózka widłowego (mile widziane)

  • Odpowiedzialność i sumienność

  • Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę w młodym, ambitnym zespole

  • pozytywną atmosferę w pracy

  • pakiet ubezpieczeń

  • system premiowy

  • dodatki płacowe na Wielkanoc i Boże Narodzenie

  • dodatek płacowy do urlopu

  • możliwość awansu i rozbudowy ścieżki kariery

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy + system premiowy

  • stabilne zatrudnienie

  • dostęp do karty Multisport

  • dostęp do najnowszych narzędzi i technologii

  • szkolenia i kursy

  • WYNAGRODZENIE: 4500 – 5000 zł / mies. brutto

  • Praca wielkopolskie
  • Magazynier wielkopolskie
  • Kierowca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648