Kierowca - Magazynier
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
Hortico
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • kompletacja zamówień,
  • załadunek i rozładunek towarów, dowóz towarów do Klientów,
  • kontrola dostarczonego towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
  • umiejętność skutecznej pracy w zespole,
  • dbanie o sprawność i właściwą eksploatacją środków wyposażenia magazynu.

Nasze wymagania

  • do pracy na tym stanowisku idealna będzie osoba:
  • posiadająca doświadczenie nabyte na podobnym stanowisku,
  • z dobrym stanem zdrowia,
  • o dobrej organizacji pracy,
  • samodzielna, komunikatywna, odpowiedzialna,
  • posiadająca prawo jazdy kat. B (umiejętność prowadzenia samochodu dostawczego do 3,5 ton).

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • przyjazną atmosferę i pracę w młodym zespole,
  • ciekawy i szeroki zakres obowiązków.

  • Praca Rzeszów
  • Magazynier Rzeszów
  • Kierowca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080