Kierowca (m/k)
  • Września
Września, Września, Wielkopolskie, Polska
Trenkwalder
10. 9. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Obowiązki:

  • przewożenie dzieci dwa razy dziennie, Września-Poznań (7:00-9:00) i z Poznania do Wrześni (14:00-16:00)
  • czas między trasami wolny, do dyspozycji kierowcy.
  • obsługa samochodów osobowych,
  • dbanie o bezpieczeństwo dzieci oraz czystość pojazdów.
Wymagania:
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • elastyczny grafik,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Miejsce pracy: Września i okolice.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Informacje kontaktowe:
Vitalii Leshchenko, tel.: +48 608 540 358.

E-mail: v.leshchenko@trenkwalder.com

  • Praca Września
  • Kierowca Września
  • Września - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567