Kierowca lawety
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Lidia Gruszczyńska Alido
7. 9. 2024

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy jako praca dodatkowa w niepełnym wymiarze czasu, wg. potrzeb
  • Prowadzenie lawety i bezpieczne transportowanie pojazdów na platformie
  • Sprawdzanie stanu technicznego lawety przed rozpoczęciem jazdy
  • Utrzymywanie czystości i porządku wewnątrz lawety
  • Odbieranie pojazdów od klientów i dostarczanie ich do wskazanego miejsca
  • Zapewnienie, że przewożone pojazdy są odpowiednio zabezpieczone na platformie
  • Sporządzanie dokumentacji dotyczącej transportu pojazdów
  • Dbałość o terminowe dostarczanie pojazdów i przestrzeganie ustalonego harmonogramu pracy
  • Udzielanie pomocy drogowej w razie awarii pojazdów na trasie jazdy
  • Obsługa urządzeń specjalistycznych, takich jak wyciągarka czy hałasówka, w celu załadunku i rozładunku pojazdów
  • Monitorowanie stanu technicznego lawety i zgłaszanie wszelkich usterek do przełożonych
  • Przestrzeganie przepisów drogowych i zasad bezpieczeństwa w czasie jazdy
  • Komunikacja z klientami w celu ustalenia szczegółów dotyczących odbioru i dostawy pojazdów
  • Przygotowanie lawety do transportu, tj. sprawdzenie poziomu paliwa, sprawdzenie opon i innych elementów technicznych
  • Współpraca z innymi kierowcami i pracownikami organizacji w celu efektywnego funkcjonowania transportu pojazdów

Nasze wymagania

  • Poszukujemy tylko osób z Bydgoszczy
  • Wymagana uczciwość
  • Wymagane doświadczenie na busach, auto lawetach

To oferujemy

  • Gwarantujemy ustalone warunki pracy i zatrudnienia
  • Terminowe Wynagrodzenie

O nas

Zajmujemy się Pomocą Drogową w Bydgoszczy i Okolicach. Poszukujemy Kierowcy z kategorią B lub B oraz C z doświadczeniem na busach lub auto lawetach.

Praca polega na obsłudze klientów z Bydgoszczy i okolic.

  • Praca Bydgoszcz
  • Kierowca Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544