Kierowca/Kurier Laboratorium weterynaryjnego
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Vetlab Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Vetlab Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Lublin
Pracodawca
Dodano
03.06.2024
Numer referencyjny
5394_3411

Opis stanowiska:

  • odbieranie próbek z gabinetów weterynaryjnych na terenie Lublina i okolic
  • praca zmianowa, również w soboty
  • praca na 3/5 etatu z możliwością dopracowania do pełnego
  • po okresie próbnym umowa o pracę

Wymagania:

-prawo jazdy kat. B

- doświadczenie oraz znajomość topografii Lublina, województwa lubelskiego oraz okolic

- wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- pracę w ramach umowy zlecenie przez pierwszy miesiąc

- 28,10 - 29,10zł/h kwota brutto - umowa zlecenie

-pełne wdrożenie, szkolenie oraz wsparcie zespołu

Jesteśmy nowoczesnym laboratorium weterynaryjnym działającym na rynku od 2007 roku z lokalizacjami we Wrocławiu, Katowicach, Warszawie i Gdańsku.

  • Praca Lublin
  • Kurier Lublin
  • Kurier rowerowy Lublin
  • Kurier (transport) Lublin
  • Kierowca Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696