Kierowca/Kurier laboratorium weterynaryjnego
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Vetlab Sp. z o.o.
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Vetlab Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Wrocław
Pracodawca
Dodano
07.05.2024
Numer referencyjny
5380_3397

Zakres obowiązków

  • odbieranie próbek z gabinetów weterynaryjnych na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego
  • praca zmianowa od poniedziałku do piątku oraz w soboty

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość topografii terenu wykonywanej pracy.
  • dyspozycyjność.
  • doświadczenia w prowadzeniu samochodu.
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • pracę do dwóch miesięcy w ramach umowy zlecenie, następna umowa o pracę
  • 28,10- 29,10 zł/h (kwota brutto przy umowie zlecenie)
  • jazda samochodem firmowym w godzinach pracy.
  • dobre warunki pracy, pełne wdrożenie i wsparcie.

Mile widziane osoby o statusie studenta, emeryta.

Jesteśmy nowoczesnym laboratorium weterynaryjnym działającym na rynku od 2007 roku z lokalizacjami we Wrocławiu, Katowicach, Warszawie i Gdańsku.

  • Praca Wrocław
  • Kurier Wrocław
  • Kurier (transport) Wrocław
  • Kurier rowerowy Wrocław
  • Kierowca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246